YHTEYSTIEDOT

 

Laskutusosoite:

Naantalin Kulttuuritaloyhdistys ry

c/o Marja-Riitta Rannaste

Väinöläntie 4 as 5

21100 NAANTALI

 

Hallitus

Leena Salo, puheenjohtaja, puh. 040 052 8357, leena.salo(at)outlook.com

Varsinaiset jäsenet:
Kauko Pajukoski, tapahtumatuottaja, puh. 0400 823 637, kauko.pajukoski(at)gmail.com
Kaija Roiha, sihteeri, puh. 044 5707 499, kaija.roiha(at)gmail.com
Tuula Syrjänen,puh. 050 345 9318, tuula.syrjänen(at)gmail.com
Pirkko Salovaara, puh. 050 364 3492, pirkko.salovaara@gmail.com
Tarja Siekkinen, puh. 050 4649 913, tarja.siekkinen(at)portofnaantali.fi
Jouko Räikkönen, puh.0400 525 040, jouko.raikkonen(at)gmail.com


Varajäsenet:
Mirja Kujala, puh. puh. 040 728 0183, mirja.kujala(at)dnainternet.net
Marja-Riitta Rannaste, rahastonhoitaja, puh. 050 5497 332, tiitta.rannaste(at)gmail.com
Maija-Leena Tuomi, puh. 0400 827 295, maikku.tuomi(at)gmail.com
Tapio Pajukoski, puh. 044 5468 394, tapio.pajukoski(at)gmail.com
Ulla Tuomas, puh. 040 1686 403, ulla.tuomas(at)outlook.com

 

Palautetta yhdistykselle

*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.

Vuokraamme myyntipöytiä ja äänentoistolaitteita.

Vuokraus.pdf (338 kB)
Lue lisää tästä tidotteesta.