YHTEYSTIEDOT

 

Laskut sähköpostitse os. ulla.tuomas(@)outlook.com

Naantalin Kulttuuritaloyhdistys ry

c/o Ulla Tuomas

Vahverokuja 6

21110 NAANTALI

 

Hallituksen kokoonpano

Leena Salo, puheenjohtaja, puh. 040 052 8357, leena.salo(at)outlook.com

Varsinaiset jäsenet:

Senni Alakotila, puh.  0407454884, senni.alakotila@gmail.com    

Tapio Pajukoski, puh. 044 5468 394, tapio.pajukoski(at)gmail.com

Kaija Roiha, puh. 044 5707 499, kaija.roiha(at)gmail.com

Jouko Räikkönen, puh.0400 525 040, jouko.raikkonen(at)gmail.com

Tuula Syrjänen,puh. 050 345 9318, tuula.syrjänen(at)gmail.com

Ulla Tuomas, rahastonhoitaja, puh. 040 1686 403, ulla.tuomas(at)outlook.com


Varajäsenet:
Harri Ijäs, 0451228225, harri.ijas@hotmail.fi           

Mirja Kujala, puh. puh. 040 728 0183, mirjakujala45@gmail.com

Marja-Riitta Rannaste, puh. 050 5497 332, tiitta.rannaste(at)gmail.com

Reija Palo-oja, reija.palooja@gmail.com

Vesa Ranki, puh. 0400722603, vesa.ranki@gmail.com                        

Kaija Saarni,  kaija.saarni@gmail.com               




 

Palautetta yhdistykselle

*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.

Naantalin Kulttuuritaloyhdistys vuokraa toimintaansa varten hankkimiaan katoksellisia myyntipöytiä muille toimijoille. Lataa alta esite/varauslomake. 

Pöytäkoko 3 * 0,7m kokoon taittuva. Pöytiä on uudistettu ja korjattu siten, että ovat helposti kuljetettavia ja koottavia. Ne sopivat erinomaisesti markkina- ja toritapahtumiin kaikkina vuodenaikoina – tai vaikkapa pihajuhliin.

Pöytiä voi vuokrata yksittäin tai suurempia määriä, päiväksi tai pidemmäksi aikaa. Asiakas noutaa pöydät kuivasta ulkovarastosta, Naantalin keskustasta, ja palauttaa ne sinne. Henkilöauton peräkärry riittää kuljetukseen.

Otathan yhteyttä:

Harri Ijäs
0451228225
harri.ijas@hotmail.fi

Hinnasto:

35 kpl pöytiä, leveys 3 m, syvyys 70 cm, vihreä pöytä ja sininen katos.

Vrk-hinnoittelu: nouto esim. pe, myyntipäivä lauantai, palautus lauantaina.

1 - 10 pöytää 25 € vrk. / kpl

11 - 20 pöytää 20 € vrk. / kpl

lisävuorokaudet +10 € vrk. / kpl, hinnat alv 0%.

Myytipöytiä vuokrataan esite 16.11.2019.pdf (114 kB)
Esite/varauslomake.