YHTEYSTIEDOT

 

Laskutusosoite:

Naantalin Kulttuuritaloyhdistys ry

c/o Marja-Riitta Rannaste

Väinöläntie 4 as 5

21100 NAANTALI

 

Hallitus

Leena Salo, puheenjohtaja, puh. 040 052 8357, leena.salo(at)outlook.com

Varsinaiset jäsenet:
Kauko Pajukoski, tapahtumatuottaja, puh. 0400 823 637, kauko.pajukoski(at)gmail.com
Kaija Roiha, sihteeri, puh. 044 5707 499, kaija.roiha@gmail.com
Tuula Syrjänen,050 345 9318, tuula.syrjänen@gmail.com
Marja-Liisa Alopaeus-Mustonen puh. 040 5737111, m-l.alopaeus(at)dnainternet.net
Maija Karinkanta puh. 040 7456244, maija.karinkanta@dnainternet.net
Pertti Virtanen, varapuheenjohtaja, puh. 050 5575726, pertti.virtanen09(at)gmail.com

Varajäsenet:
Mirja Kujala, puh. puh. 040 728 0183, mirja.kujala(at)dnainternet.net
Tarja Siekkinen, puh. 050 4649 913, tarja.siekkinen@portofnaantali
Tarja Kurki, puh. 0503 0309 76, kurkit@dnainternet.net,
Maarit Lineri, puh.044 9064 591, maarit.lineri(at)gmail.com
Virva Raittola-Lehmuskoski, virva.raittola(at)dnainternet.net
Esa Vähämäki

Palautetta yhdistykselle

*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.

Vuokraamme myyntipöytiä ja äänentoistolaitteita.

Vuokraus.pdf (338 kB)
Lue lisää tästä tidotteesta.